Samochód do ślubu

Każdy marzy o dniu ślubu i wesela, aby wszystko odbyło się idealnie według naszych marzeń i wyobrażeń.  Kiedy  już mamy załatwiony catering i oprawa muzyczna jest zapewniona przez dobry zespół na wesele bądź dj na wesele, pozostaje dopracować szczegóły. Jednym z takich szczegółów jest samochód którym pojedziemy do ślubu. Wynajęcie limuzyny kosztuje ok. 400 zł cena ta dotyczy także różnego rodzaju samochodów zabytkowych i obejmuje zazwyczaj przyjazd po Pana Młodego następnie do Pani Młodej i do kościoła, z kościoła do sali weselnej. Różnorodna oferta limuzyn do wynajęcia pozwala na dopasowanie samochodu do preferencji.

Troszkę gorzej sprawa wygląda z samochodami zabytkowymi,  ponieważ nie zawsze i nie w każdej części kraju można wynająć wymarzony samochód zabytkowy i oczywiście czym starszy tym trudniej znaleźć takowy i cena oczywiście idzie w górę. Z obserwacji rynku można wysunąć wniosek, że najbardziej popularne do wynajęcia są samochody luksusowe limuzyny , jest ich najwięcej i można powiedzieć, że niejako pasują do wesela, ślubu do rangi takich  .

Zdarzają się oczywiście oryginalne Pary Młode, które do ślubu i na wesele jadą bryczką konną, samochodem terenowym, motorem w ekstremalnych przypadkach psim zaprzęgiem. Środek transportu trzeba więc dostosować do swoich preferencji tak samo jak ma to miejsce przy wyborze zespołu na wesele lub dj na wesele. Wiele zależy od poczucia humoru i dystansu co do zdania innych o nas.